7500 bidprentjes en 20750 rouwbrieven extra
We hebben wat op ons laten wachten, maar we hopen dat het het wachten waard was. We hebben aan onze indexen van rouwbrieven en bidprentjes maar liefst 7500 bidprentjes en 20750 rouwbrieven extra toegevoegd.
Vanaf heden kan u dus speuren in maar liefst 31543 personen waar we de rouwbrief digitaal in ons bezit hebben en 18437 personen waar we het bidprentje digitaal in ons bezit hebben.
U kan het overzicht van de publicaties van Familiekunde Gent terugvinden op https://www.familiekunde-gent.be/downloads/publicaties/
Beste Genealogen,
Proficiat aan de invoerders van de overlijdensberichten. Ik weet hoeveel tijd daar in kruipt.
Hoe kan ik echter een digitaal exemplaar bekomen?
Ik heb interesse voor de 3 rouwbrieven met familienaam Aelvoet.
Dat is heel interessant voor de mensen die aan een stamboom werken.
geachte heer, Mevrouw
Beste collega’s wij verzamelen ook bidprentjes en rouwbrieven vo het ogenblik hebben we al zo’n 400000 stuks nog niet allemaal ingescand natuurlijk , maar ook veel dubbele geheel belgie door is het mogelijk te ruilen met elkaar .Wi j kunnen ons verplaatsen naar U
grt Knekelhuisje.Ieper@gmail.com